כך תגישו צ’קים עבור החברה שלכם
צ'קים

כך תגישו צ’קים עבור החברה שלכם

מעטים הדברים החשובים כמו הסדר התשלום בחברות עסקיות. הסדרי התשלום מבטיחים יחסים טובים עם הספקים שלנו ומאפשרים לנו להיות בטוחים כי הספק לא יינטוש אותנו ויותיר אותנו עם בעיה רצינית ביותר. לכן ניתן לומר כי כל מנהל חשבונות בחברה, סמנכ”ל כספים ואפילו המנכ”ל צריכים לחשוב היטב על השאלה מה הם אמצעי התשלום שבהם אנחנו עושים שימוש וכיצד נוודא כי הספקים שלנו יבואו על סיפוקם ולא יכנסו אל בעיות כספיות בעצמם, בעיות אשר בתורם יכולים לאיים על שלום החברה שלנו. ניתן לומר כי אופציית התשלום הטובה ביותר שיכולה להיות לכם היא להדפיס צ’קים באופן עצמאי ולא דרך הבנקים. ברגע שאתם מדפיסים צ’קים באופן עצמאי אזי אתם שולטים באמצעי התשלום שיש לכם ויכולים להיות בטוחים כי האמצעים הללו יענו על הצרכים שלכם בצורה הטובה ביותר שיש. המסקנה היא כי אם אתם רוצים לנהל את העסק שלכם בצורה הטובה ביותר שיש אתם חייבים לקחת בחשבון את הנושא של הדפסת צ’קים.

צ'קים

שימו לב לזמני הגעת הצ’קים

הדרך הטובה ביותר לעשות שימוש בצ’קים עצמאיים ולא כאלו המודפסים בבנק היא לפנות אל בית דפוס אשר ידפיס לכם את הצ’קים. בית הדפוס יוכל להדפיס לכם את הצ’קים בצורה הרבה יותר זולה ובצורה לא פחות איכותית מאשר בבנק וזהו יתרון עצום שאתם צריכים לתת עליו את הדעת. אין ספק כי אתם צריכים לפנות אל בית דפוס איכותי אשר יבצע את ההדפסה בצורה הטובה ביותר שיש אך דבר נוסף וחשוב ביותר שעליו אתם צריכים לתת את הדעת הוא העובדה כי אתם צריכים להבטיח כי בית הדפוס יספק לכם את הצ’קים במהירות ובזמן ללא איחורים.

מה הבעיה עם הדפסה דיגיטלית של צ’קים?

הייתם חושבים כי הדפסה על צ’קים צריכה להיעשות באופן דיגיטלי אך זוהי טעות רצינית. אתם חייבים להבין כי הדפסה דיגיטלית לא מאפשרת לעשות שימוש בנייר ביטחוני החיוני למניעת העתקה של הצ’קים וזיופם. על כן כאשר אתם פונים אל בית דפוס וודאו דווקא כי הוא לא עושה שימוש בנייר ביטחוני וזאת בכדי להבטיח כי לא יוכלו לזייף את הצ’ק שלכם.

שתף את הפוסט

גלילה לראש העמוד