האם כל אחד יכול לעצב אלבומים דיגיטליים
עיצוב אלבום דיגיטלי

האם כל אחד יכול לעצב אלבומים דיגיטליים

לעצב אלבום דיגיטלי בתחילת העידן של אלבומים דיגיטליים להכנה עצמית היה חוויה לא פשוטה. לרוב אדם שהיה מעוניין ליצור לעצמו אלבום שכזה היה צריך להוריד קובץ גדול מהאתר, לאחר מכן להיכנס אליו, לבחור את התמונות כולן, לבחור את הגודל של האלבום ולהתחיל לעצב את האלבום הזה מאלף ועד תו. כולל הוספה של טקסט, הוספה של קישוטים ומסגרות עבור התמונה. הדבר היחידי שהתוכנה הייתה מסייעת היא בציון כי התמונה לא באיכות מספיק טובה. והיום? ההבדלים הם בפערי ענק לטובת כל אלה שנערכו בהתאם לנוחות העריכה.

סגנון מוכן בעיצוב לכל אירוע

בנוסף לאינטרנט שכבר מאפשר הורדה והעלאה של קבצים רבים בצורה מאוד מהירה, גם בעלי אתרים ליצירת אלבומים דיגיטליים הבינו כי הם יכולים להקל במאוד על הגולשים שרק רוצים אלבום מוכן לעיון בהנאה. לכן רבים מהארים כבר מאפרים עריכה ללא הורדה של קובץ, כאשר את האלבום יכולים לערוך ולשמור בצורה מהירה אונליין. לצד הנוחות הזו ישנה הדרך המהירה לבחור את הסגנון של העיצוב מבין שלל של סגנונות שכבר מגיעים עם עריכה מותאמת בצורה הכי יעילה, שגם חוסכת בזמן ולא מצריכה הבנה מעמיקה מידי בתחום של עיצוב אלבום דיגיטלי אונליין. רק בוחרים ומעלים תמונות שיכולות להשתלב בצורה מוכנה גם.

עיצוב אלבום דיגיטלי

שיבוץ אוטומטי של התמונות

לא רבים מכירים את היכולת הנהדרת הזו, אבל תכונה חכמה שכבר קיימת באתר של יצירת אלבום דיגיטלי יכולה למיין עבור הגולש את התמונות שהוא העלה לפי תאריך כרונולוגי או סדר של העלאה ואפילו סוג של שיבוץ חכם אשר נעשה לפי זיהוי פנים , סוג תבנית או סוג רקע שקיים בכל תמונה ותמונה. דבר זה חוסך בצורה ניכרת את העבודה על אותו אלבום דיגיטלי ומביא אל השלב של התוצאה שבו יכולים לערוך עוד כמה שינויים קטנים או להשאיר את מה שנוצר בצורה שהיא משביעת רצון ויעילה. בצורה הזו באמת כל אדם יכול פשוט להיכנס אל אתר ובו להתחיל ליצור אלבום תמונות דיגיטלי מכל תמונה שבחר, ולציין אירוע מיוחד במתנה מיוחדת במינה.

שתף את הפוסט

גלילה לראש העמוד