איך מקדמים אתר בגוגל בעזרת תוכן בלבד
קידום בעזרת תוכן

איך מקדמים אתר בגוגל בעזרת תוכן בלבד

כל תלמיד שיוצא מהמכללות של היום לתחום של קידום אורגני בגוגל יגיד לכם דבר ראשון “חייבים קישורים קישורים קישורים..” ואם כולם עובדים כך, אז איך בעצם אפשר בכלל להתקדם עם תוכן בלבד? פשוט מאוד, תוכן ממתג ותוכן ויראלי.

רגע, לפני שאתם צדים אותי, ברור שתוכן “ויראלי” זה לא דבר שמה בכך, זה לא משהו שאפשר לצפות, אבל רגע, לא כל פעם שאתם שומעים “ויראלי” זה אומר מיליוני צפיות ביוטיוב וכתבה במאקו. אלא בסופו של דבר, “ויראלי” משמע יצירה שהיו רוצים לשתף אותה אנשים נוספים חוץ מחברים, משפחה ובת הזוג מרחמים.

קידום בעזרת תוכן

אז איך יוצרים תוכן ויראלי?

קודם כל מבינים את הנושא שתוחם את התהליך, אם אתם רוצים לקדם בגוגל תהליך יבש ולא “סקסי” במיוחד, אפילו משהו כמו “הרחקת יונים”, כדאי לכם מאוד לחשוב על משהו שיכול להפוך את התחום הזה, ולו לפעם אחת לכתבה אחת בלבד. אפילו זה אם זה סרטון קצר.

מאיפה שואבים השראה? או אפילו מקור טוב להעתקה?

קודם כל, יש את האתר הזה (Buzzsumo) שבעצם נותן לכם כתבות ויראליות בהתאם לנושא שתכתבו, גם אם תכתבו הרחקת יונים או פרגולות, הוא ייתן לכם את הכתבות המשותפות ביותר ברשתות החברתיות ולפי זה תוכלו לבנות תכנים שלמים משלכם.

דרך נוספת לשאוב השראה “מה לכתוב בכלל”, זה להיכנס לאתר של הזקן החמוד הזה שמראה לכם את כל השאלות שאנשים שאלו ושואלים בהקשר לתחום שלכם (לא עובד מדהים בעברית אבל בהחלט מעולה בשביל לשאוב השראה מהעולם החיצוני של ישראל)

איך ויראליות עוזרת לSEO?

הרבה מאוד מבינים שלהביא טראפיק לאתר זה לא תמיד כזה קשה, ברוך השם יש רשתות חברתיות ויש אחלה ביטויי לונג טיילים שמביאים תנועה, אבל אם תצרו תוכן איכותי ואף משהו שקל לשתף אותו ברשתות, יכול מאוד שתגדילו את אחוזי ההמרה שלכם באתר רק בעזרת בניית מותג מעניין בתחום. תחשבו על זה, כמה מותגים של פרגולות אתם מכירים בישראל שממש בנו “שם” גדול סביבם? אם לא עשו את זה קודם בתחום שלכם, לא הגיע הזמן שתהיו הראשונים?

אחד הדברים שאפשר לראות שבאמת עוזרים לSEO מבחינת התוכן הינו זמן שהות בעמוד המדובר שלכם וכמובן, חוויית המשתמש, גוגל הכיר לנו את ראנקבריין שהציג כמה חשובה לגוגל ולמשתמש באותה מידה – חווית המשתמש, ואם נעשה זאת נכון, נצליח להוציא את המקסימום מכל גולש שמגיע לאתר שלנו, אז למה לא להשקיע בעצם כמו שצריך באופטימיזציה נכונה להמרות שלנו באתר? (לקריאה נרחבת על CRO)

שתף את הפוסט

גלילה לראש העמוד