קידום אתרים ואחסון אתרים – מה הקשר ביניהם?
קידום אתרים לחברות

קידום אתרים ואחסון אתרים – מה הקשר ביניהם?

אם אתם בונים אתר אינטרנט או שיש לכם כבר אתר קיים, ואתם רוצים לקדם אותו ברשת – חשוב שתדעו כי ישנו קשר ישיר בין הדרך שבה אתם מאחסנים את האתר, והיכולת שלו להתקדם במנועי החיפוש ולהיות פופולארי בקרב גולשים. קבלו מידע נוסף במאמר הבא של חברת Jetpress.

רבים בעלי האתרים שמחליטים לאחסן את האתרים שלהם דרך חברות בחו”ל שמציעות אחסון אתרים בתשלום נמוך יותר מאשר בארץ. אך ‘עלייה וקוץ’ בה משום שאחסון אתרים בחו”ל הפך את השרתים של האתר לפחות זמינים, וזאת משום שהשרתים בחו”ל נחשבים לעמוסים יותר מאלה שבארץ. בכך למשל פוגעים בקידום האתר שאינו זמין בפני הגולש, גם אם הוא מופיע בדף הראשון בעמודי החיפוש.

קידום אתרים לחברותקצת אודות קידום אתרים

קידום אתרים הוא חלק מהדרך לחשוף את האתר לציבור הרחב. קידום מסוג זה נעשה באמצעות תכנים, שתילת מאמרים SEO ברחבי הרשת, ביצוע אופטימיזציה לאתר והכנת האתר בצורה הטובה ביותר לגולש.

כאשר אתם מקדמים את האתר שלכם, אתם רוצים שכאשר הגולש יגיע וילחץ עליו הוא ייהנה מחוויות שימוש טובות, תוך גלישה איכותית ונוחה באתר שלכם.

עם זאת דברים אלה לא יוכלו להתקיים במידה וחברת האחסון לא תספק את האלמנטים הבאים:

מהירות תגובת האתר אתר מקודם בצורה טובה חייב לעלות ברשת במהירות. אתר שאינו נטען או לא זמין הוא כזה שהגולש יצא ממנו במהרה ולא יחזור לבקר בו שוב. לכן חשוב לוודא כי האתר שלכם עולה במהירות, תוך תגובה מהירה בזמן שהגולש נכנס לאתר.

אחסון בארץ שימו לב שהאתר שלכם מאוחסן בארץ, וזאת משום שאתרים שמאוחסנים בארץ נגישים יותר מהירות התגובה שלהם גדולה יותר והם כאלה שניתן לקבל להם תמיכה בשעות העבודה המקובלות לפי שעון ישראל.

אבטחה– כיום יותר ויותר אתרים חשופים לפריצות אבטחה, ווירוסים ותכונות זדוניות שמשביתות את האתר. אחסון אתרים טוב הוא כזה שיכלול את כל האמצעי האבטחה הזמינים לאתר שלכם.

וודאו כי שחברת האחסון מספקת לכם מקסימום אבטחה באתר.

גוגל ואתרי אינטרנט חשוב לבדוק כי גוגל מקבלת את האתר שלכם ואת מקום האחסון שלו, וזאת משום שגוגל נוטה להחרים אתרים שאינם מאובטחים ולקדם פחות אתרים שממוקמים במקומות שאינם מתאימים להם. לכן חשוב לשים לב למיקום של האתר שלכם ולרמת האבטחה.

מניעת תקלות כפי שהזכרנו, תקלות באתר יגרמו לנטישתו. בשל כך חשוב לנהל אתר עם מינימום תקלות, תוך שחברת האחסון יכולה לטפל בכל תקלה באתר במהירות שיא.

לסיכום, אם רציתם לדעת מה הקשר בין אחסון וקידום אתרים: חשוב שתדעו כי רק אתר זמין, שמגיב מהר, ואתר מאובטח הוא כזה שממוקם טוב הוא כזה שיקודם בצורה טובה יותר ויהיה אתר מועדף על ידי גוגל.

שתף את הפוסט

גלילה לראש העמוד