למה אתם חייבים שיהיה לכם אתר מהיר ואיך זה קשור לחברת האחסון
ball-862122__340[1]

למה אתם חייבים שיהיה לכם אתר מהיר ואיך זה קשור לחברת האחסון

הטכנולוגיות העכשוויות משתנות בקצב מסחרר, הכול רץ קדימה והכי חשוב – הכול קורה במהירות שרק הולכת ומתגברת.

כניסתם של הסמרטפונים שינתה באופן מהותי את אופן השימוש באינטרנט. בעבר רוב התנועה התנהלה מהמחשב הביתי והיום רובה מתבצעת דרך הטבלטים והסמרטפונים. שינוי זה יצר את הצורך להגביר את מהירות הגלישה. בתפיסת העולם של הגולשים, אם האתר לא עולה באופן מידי, הם ממשיכים לאתר הבא שמסקרן אותם ולא יחזרו שוב לאתר האיטי. כמובן שיש לכך משנה חשיבות בהקשר של קידום אתרים.

אתרים

אתרי האינטרנט משנים את פניהם עם הקדמה ומתאימים את נראותם ואופן התנהלותם לסמרטפונים וזאת מעבר להתאמתם למנועי החיפוש של גוגל כדי להיות במקום טוב בראש הדף.

נפח הגלישה תואם היום גם את גודלם של האתרים הכולל פיצ’רים ופקודות אך חשוב מכך הוא תואם את נפחי התעבורה בו בהתחשב בעובדה שבשעות מסוימות כמות הגולשים באתר זהה היא עצומה ויש לוודא שכולם מסוגלים לגלוש במהירות ללא מעצורים או עיכובים כלשהם.

אחסון אתרים מהיר

כדי להיות בקו אחד עם החדשנות חייבים לאחסן את האתר באחסון מהיר המותאם לתנועתיות המהירה ולהתפתחות הטכנולוגית בקצב המהיר.

אחסון מהיר חשוב לכל אתר אך במיוחד לאתרים הרבים שהם חנויות וירטואליות למכירות של מוצרים בכל התחומים. חנויות ישראליות או בין לאומיות שאינן מתואמות עם קצב העניינים יחוו נטישה של לקוחות שאיבדו את סבלנותם כי הדברים לא קורים מספיק מהר. תוך דקה הם כבר יקפצו לאתר ידידותי אחר כדי לנסות את מזלם ולבזבז שם את כספם. יש לכם אתר וורדפרס? אם כך אתם חייבים להכיר את Jetpress המתמחה באחסון בפלטפורמה זו ומציעים שרתים מצוינם.

בעלי אתרים שנשארים מאחור ולא מתקדמים לאחסון אתרים מהיר צריכים להביא בחשבון שיהיו לקוחות שלא יהיו מרוצים מהאיטיות ויעזבו את האתר בלי לקבל את מלוא המידע ובלי לבצע רכישה זו או אחרת שתכננו.

אחסון בישראל

אתרים הפועלים בעיקר מול קהל ישראלי, מאוחסנים באתרים בישראל כדי לא ליצור תלות בהולכת המידע מארצות שמעבר לים ארצה. עבור אתרים הממוקמים מחוץ לישראל ומיועדים לקהל מחו”ל, כדאי לאחסן בחו”ל.

טרנזקציה – תעבורה

תעבורת הנתונים המועברת מהשרת למחשב שבו משתמש כל גולש, הוא שיקול מהותי בבחירת נפח האחסון המהיר. חייבת להיות התאמה בין נפח האחסון לכמות התעבורה באתר. אם מדובר באתר פופולרי שנכנסים אליו בו זמנית מאות ואף אלפי משתמשים הוא חייב להיות בעל נפח גדול כך שהנתונים יזרמו ולא יהיו עיכובים או מהלכים איטיים. גם לאתר עם נפח אחסון קטן או בינוני מומלץ לבחור שטח אחסון אתרים מהיר הכולל אפשרות תעבורה נורמטיבית ולא מעבר לכך.

קידום אתר – SEO

גם הלקוחות אוהבים גלישה מהירה וגם גוגל המצעיד את הזמן. דירוגו של כל אתר נמדד על פי מהירות ההגעה אליו ולכן האתרים המהירים הם המובילים על פי מדידת הזמן ולכן הם בראש הדף במנוע החיפוש שלו. מהירות נמדדת גם מבחינת הקידום האורגני של האתר ואפיון חווית המשתמש.חברת קידום אתרים

כתובות IP

חברת קידום אתרים המטפלת בכמות גדולה של אתרי אינטרנט, שחשוב לה הדירוג הגבוה של כל אתר גוגל, מפרידה בדרך כלל את כתובות ה IP , ברמת C LASS C.

התאמת האחסון – וורדפרס

יש להתאים את האחסון המהיר למערכת ניהול התוכן של האתר כמו לוורדפרס שהיא מערכת התוכן הנפוצה ביותר.

אבטחה

אבטחה היקפית היא נושא קריטי בכל קנה מידה ועבור כל אתר. האחסון המהיר מכיל בתוכו גם מערכות אבטחה חדשניות ומתוחכמות למניעת פריצה לאתר, כמו מתקפת סייבר או וירוסים העלולים לגרום לנזקים חמורים לאתרים.

גיבוי יום יומי

כל מי שאיבד נתונים מבין את חוסר האונים כשנעלמים נתונים מהמחשב, לעתים עבודה של שנים יורדת לטמיון, לכן נושא הגיבויים הוא אקוטי ביותר. האחסון המהיר מבצע באופן אוטומטי גיבויים יום יומיים כדי לשמור את השינויים ואת הפיתוחים שבוצעו בכל יום. המערכת מבצעת שבע גרסאות נפרדות של גיבוי בשרתים נפרדים, כדי שאפשר יהיה לשלוף את הנתונים בעת הצורך.

שתף את הפוסט

גלילה לראש העמוד